Rekrutacja Cennik Kontakt Dokumenty Dlaczego my?


Aktualności
Komunikaty
Archiwa
Foto - archiwum
O Akademii
Kadra
Co nas wyróżnia Nowość
Zajęcia adaptacyjne
Zajęcia programowe
Zajęcia dodatkowe
Plan dnia Smyka
Jadłospis
Strefa Rodzica Nowość
Oczytani
Teatr Rodziców
Przedszkole pod chmurką
PolecamyO nas

Akademia Smyka to niepubliczne przedszkole i żłobek, które są działalność rozpoczęły w 2008 roku. Obecnie nasza placówka mieści się przy ul. Stadionowej 4 w Sochaczewie w bardzo przestronnym i nowoczesnie wyposażonym budynku. Wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym bezpieczeństwie i komforcie dzieci, a przestrzeń, którą im oferujemy pozwala na lepszy rozwój naszych podopiecznych.

Każda grupa posiada salę o powierzchni ok. 60 m2 z własną łazienką. Ponadto w naszym przedszkolu urządziliśmy: salę gimnastyczną, salę teatralną i salę komputerową. Posiadamy również własną kuchnię i przestronną stołówkę. 

 

"Inspiracją do prowadzenia własnych placówek edukacyjnych były przede wszystkim nasze dzieci: Antoś, Anielka i Jaś. Postanowiliśmy połączyć naszą wiedzę, wykształcenie, doświadczenie pedagogiczne i rodzicielskie oraz serce i zaangażowanie. I tak stworzyliśmy miejsca pełne ciepła i rodzinnej atmosfery, w których odpowiedzialne wychowanie i wszechstronny rozwój małego człowieka traktujemy jako misję i nadrzędny cel. Bo dzieci są naszą pasją..."
 
Agnieszka Więcek
dyrektor
dyplomowany nauczyciel matematyki
pedagog wychowania przedszkolnego
menadżer oświaty

Mariusz Więcek
nauczyciel języka angielskiego
nauczyciel programowania
psycholog
instruktor karate
 
 
do góry

©2008 -