Rekrutacja Cennik Kontakt Dokumenty Dlaczego my?


Aktualności
Komunikaty
Codzienniki archiwalne
Codziennik Sprytnych Krasnoludków
Codziennik Małych Odkrywców
Codziennik Mądrych Sówek
Foto - galeria
Foto - archiwum
O Akademii
Kadra
Zajęcia adaptacyjne
Zajęcia programowe
Zajęcia dodatkowe
Plan dnia Smyka
Jadłospis
Oczytani
Teatr Rodziców
Przedszkole pod chmurką
PolecamyO nas

Akademia Smyka to niepubliczne przedszkole i żłobek, które są działalność rozpoczęły w 2008 roku. Obecnie nasza placówka mieści się przy ul. Stadionowej 4 w Sochaczewie w bardzo przestronnym i nowoczesnie wyposażonym budynku. Wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym bezpieczeństwie i komforcie dzieci, a przestrzeń, którą im oferujemy pozwala na lepszy rozwój naszych podopiecznych.

Każda grupa posiada salę o powierzchni ok. 60 m2 z własną łazienką. Ponadto w naszym przedszkolu urządziliśmy: salę gimnastyczną, salę teatralną i salę komputerową. Posiadamy również własną kuchnię i przestronną stołówkę. 

 

"Inspiracją do prowadzenia własnych placówek edukacyjnych były przede wszystkim nasze dzieci: Antoś, Anielka i Jaś. Postanowiliśmy połączyć naszą wiedzę, wykształcenie, doświadczenie pedagogiczne i rodzicielskie oraz serce i zaangażowanie. I tak stworzyliśmy miejsca pełne ciepła i rodzinnej atmosfery, w których odpowiedzialne wychowanie i wszechstronny rozwój małego człowieka traktujemy jako misję i nadrzędny cel. Bo dzieci są naszą pasją..."
 
Agnieszka Więcek
dyrektor
dyplomowany nauczyciel matematyki
pedagog wychowania przedszkolnego
menadżer oświaty

Mariusz Więcek
nauczyciel języka angielskiego
nauczyciel programowania
psycholog
instruktor karate
 
 
do góry

©2008 -